Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018

Strona parafii św. Marii Magdaleny, podobnie jak większość stron internetowych, wykorzystuje pliki cookies - zobacz więcej na ten temat.

Kancelaria parafialna


Sakramenty Święte


Grupy parafialne
Sakrament bierzmowania


INFORMACJE OGÓLNE

Bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania trwa jeden rok. Zasadniczo do bierzmowania przygotowują się uczniowie III klas gimnazjum. Aby zostać włączonym do grona kandydatów do bierzmowania, należy zgłosić się do księdza odpowiedzialnego za przygotowanie do bierzmowania z deklaracją pobraną z zakrystii i podpisaną przez kandydata i jego rodziców/opiekunów w pierwszych tygodniach września, przedłożyć świadectwo chrztu św. z parafii w której przyjęło się ten sakrament. Przygotowanie do bierzmowania obejmuje udział w życiu parafialnym, poprzez praktykowanie wiary (niedzielna msza św., msza św. młodzieżowa, nabożeństwa, comiesięczny sakrament spowiedzi, inne formy), spotkania w grupach z animatorami, oraz egzaminy.

DOKUMENTACJA

Do końca września:

Do końca marca:

INFORMACJE BIEŻĄCE

W niedzielę 25 lutego br. o godz. 9.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, grupy: IV, V i VI.

Ogłoszenia duszpasterskie     Intencje mszalne     Sakramenty Święte     Kancelaria parafialna     Grupy parafialne     Duszpasterze     Kontakt


Copyright (C) 2012 - Krzysztof Szostek


stat4u